Nargile

Her damak zevkine hitap eden, 40’ı aşkın özel tütün karışımımız, özenle hijyeni sağlanan şişelerimiz ve kaliteli kömürlerimizle size bambaşka bir nargile deneyimi sunuyoruz.

Şirket Toplantıları

İhtiyacınıza yönelik özel düzenlemelerimizle size en uygun görüşme ve toplantı ortamını hazırlıyoruz. Size kalan tek şey toplantınıza odanklanmak…

Anadolu Ezgileri

Her lokmada Anadolu’nun bir başka diyarında olduğunuzu hayal edin. Hayal olarak kalmasın; mevsiminde topladığımız meyvelerden, evde yapılmış reçellerimiz, her çeşidi kendi yöresinden olan peynirlerimiz, dalından yeni koparılmış gibi lezzetli zeytinlerimiz, gönüllerince gezen tavuklarımızın yumurtaları, Rize’nin çay bahçelerinden toplanmış en taze çay yapraklarından demlenmiş çayımız ve sırrını bir tek bizim bildiğimiz özel süt reçelimizle kahvaltının sonsuza kadar sürmesini isteyeceksiniz. Bu ziyafeti ister köy gözlemesiyle, ister hakiki Trabzon tereyağı ile yapılmış sahanda yumurta ile şahlandırabilirsiniz.

Dünya Mutfağı

Anadolu’da başlayan ziyafet turuna öğlen Meksika’da, akşam İtalya’da ya da canınız nerede isterse orada devam edebilirsiniz. Aklınızı başınızdan alacak burgerlardan, deniz aşıklarını sevindirecek deniz mahsüllü makarnaya, en lezzetli pizza çeşitlerinden damaklarınızda şölen etkisi yaratacak yenilikçi Türk mutfağı yemeklerine, istemeyeceğiniz kadar çok çeşit mutfağımızda keşfedilmeyi bekliyor.

Doğum Günü ve Özel Organizasyonlar

Sevdiklerinizin en özel gününde onların yanında olmanız kadar, nerede olduğunuz da önemli… Belki bir doğum günü partisi, belki bir evlilik teklifi, belki de arkadaşlarınızla geçirdiğiniz yılları kutlamak için planlanmış özel bir gün, hiç fark etmez. Qule Lounge&Cafe;’de en özel anlarınızı size özel atmosferde geçirebilirsiniz.